درباره گالری فردا

هنر و فرهنگ ایران از دیرباز تا کنون زبانزد خاص و عام بوده و هست که این موضوع با حضور و درخشش هنرمندان ایرانی در برنامه‌ها، جشنواره‌ها و به خصوص حراج‌های بین‌المللی در سال‌های اخیر نمود بیشتری یافته و به اثبات رسیده است.

هرچند همیشه نگاه اقتصادی به هنر درست نیست ولی در روزگاری که هیچ سرمایه‌گذاری مطمئنی در دنیا سودمندتر و مطمئن‌تر از هنر نیست، گالری‌ها نقش مهم و به سزایی در نیل دادن درست سرمایه‌ها به سمت مارکتی نو و سودآور به نام هنر دارند.

8.jpg

به این روی  و با هدف تجمیع نمایش و عرضه آثار هنری خوب، ارزشمند و قابل اتکا، مدیران گالری فردا فضایی را فراهم کرده‌اند تا هم هنرمندان از نمایش آثار خود در یک فضای کاملا حرفه‌ای با اطلاع‌رسانی درست و کامل لذت ببرند و هم خریداران آثار هنری و مجموعه‌داران با امنیت کامل به خرید آثاری که به زعم آنها برای مجموعه‌هایشان مناسب است، بپردازند.

گالری فردا محیطی منحصر به فرد و کاملا تخصصی فراهم کرده است تا عرضه  آثار هنری به بهترین نحو خود انجام شود . این گالری در زمینه‌های مختلف هنری فعالیت می‌کند از نقاشی گرفته تا مجسمه، از پوستر گرفته تا پرفورمنس و ... که با توجه به فضای بزرگی که در اختیار دارد از کار کردن در هیچ حوزه‌ای ابایی ندارد.

  

www.fardagallery.com ©2017 All Rights Reserved
Powered by Mediagraph